Tolmuimeja Vorwerk Kobold VT300 koos automaatse elektriharjaga EB400

Hind:
899,00 €

Vorwerk Kobold VT300 imur on täiusliku puhastussüsteemi tuum koju, kontorisse või hotelli. Väikese voolutarbimise juures on see äärmiselt võimas kanistertolmuimeja. EB400 pöördhari tuvastab põrandakatte ning valib sobiva harja ning suudmiku asendi automaatselt. Juurde saab valida erinevaid otsikuid põrandapesuks, vaipkatete imuks või värskenduseks, tekstiilpindade keemiliseks kuivpuhastuseks... Kui vajad kõiki neid kohe, tasub soetada täiskomplekt 34283.

Vorwerk Kobold VT300 imur on täiusliku puhastussüsteemi tuum koju, kontorisse või igapäevaseks asendamatuks abivahendiks puhastusettevõttesse, hotelli, kauplusesse.

Väikese voolutarbimise juures on see äärmiselt võimas tolmuimeja. Lisades vajaliku otsiku, võimaldab see mugavalt tolmu imeda erinevatelt põrandakatetelt, kui ka keeruliselt ligipääsetavatest kohtadest. Lisaks tõeliselt ainulaadne tolmuimemine koos mopiga põrandapesemisega - see aitab oluliselt aega säästa. Tekstiilpindade kuivpuhastus võimaldab eemaldada vaipkatetelt ja madratsitelt lisaks tolmulestadele orgaanilised jäägid ning mustuse. 

AUTOMAATNE ELEKTRIHARI imeb ühesuguse võimsusega vaippõrandatelt ja kõva kattega põrandatelt. Vaipade eriti põhjaliku puhastamise jaoks on see hari varustatud eraldi mootoriga, mis käitab integreeritud rullharja. Tänu oma mitmekülgsele funktsionaalsusele sobib automaatne elektrihari kasutamiseks enamusel põrandatel.
Kobold EB400 automaatne elektrihari mitte ainult ei ime tolmu ja mustust, vaid „kammib” samaaegselt vaipa pöörleva rullharjaga. Selliselt puhastatakse vaiba sügavamaid kihte ja eemaldatakse kinnijäänud mustus.
Põranda puhastamiseks automaatse elektriharja abil saate kasutada erinevaid töörežiime. Valitud töörežiimi näidatakse ekraanil. Hari tuvastab ise automaatselt oma anduriga ära põrandaliigi ja seadistab harjad vastavalt sellele, kas tegu on kõva kattega põrandaga või vaippõrandaga. Automaatne elektrihari käivitab põrandaliigi intelligentse tuvastamise kohe, kui lülitate tolmuimeja pealüliti kaudu sisse. Kui hari tuvastab ära vaippõranda, liigub imemisava allapoole ja hari puudutab vaippõrandat. Kõva kattega põranda puhul liiguvad tugirull ja eesmine harjariba koos tihendusribaga välja ja tagumine tihendusriba kaldub 90° andes nii alati maksimaalselt parima puhastustulemuse.

Komplektis on Vorwerk Kobold tolmuimeja imur VT300, automaatne elektrihari EB400, toitejuhe 10 m, filtrikotid 6 tk.

Soovi korral saab juurde valida veel teisi lisaseadmeid ja -otsikuid põranda pesemiseks, tolmu võtmiseks põrandast kõrgemal või autos jm.

Selleks, et oleksite ka tulevikus oma Vorwerki seadmega sama rahul nagu esimesel päeval, soovitame me teil kasutada meie originaalhooldusvahendeid ja -kulumaterjale. Neid saate hiljem lihtsalt juurde tellida meie kodulehelt või siis otse meiega ühendust võttes.

Puhastussüsteem
Vorwerk VK200 kasutusjuhend

 

Energiatõhususe klass A
Hõrendus 160 hPa
Imemisvõimsus 280 W
Mootori võimsus 50-700W + 70W EB400
Müratase 78 dB
Õhu hulk 44,5 l/s
Tolmukoti maht 2,2 l
Kaabli pikkus 10 m
Kõrgus 15cm
Mõõdud PXL 21x85/109 cm
Kaal 4,8 kg
Komplektis

Imur VR200
Elektriline automaathari EB400
Tolmukott FP200 6tk
Õhuvärskendi Dovina 20 6tk

Kokku sobivad tooted

Tolmuimemise otsik HD60 kõige tavapärasemaks koristustööks kõva kattega põrandatel.

69,00 €

Otsikute komplekt koos voolikuga võimaldab puhtaks imeda kõik praod, raskesti ligipääsetavad kohad ning kõrgel asuvad pinnad.

159,00 €

Põrandapesemise otsik KOBOLD SP530 võimaldab põrandapesu ja tolmuimemist ühe töövõttena! Nüüd on võimalik püstise käsitolmuimejaga põrandaid pesta ilma enda käsi märjaks tegemata! Seejuures on tulemus selline, mida käsitsi mopiga pestes juba nii lihtsalt ei saavuta. Sobib hästi kõikidele kõva kattega põrandate pesemiseks, ka laminaat- ja parkettpõrandatele.  

291,85 € (35%)
449,00 €

Kolmekihiline tolmukott FP200, mille üks kiht on HEPA-filtri kiht VK200 tolmuimejale.

25,00 €

Nüüd on vaipade keemiline puhastus imelihtne! Ei mingit higistamapanevat nühkimist, vaid kalla lihtsalt Kobosan Active pulber ettenähtud konteinerisse, harja see spets otsikuga vaiba sisse, oota 30 min ja pärast elektrilise automaatharjaga puhastamist on vaip puhas ning värske!

149,00 €