Akutolmuimeja VB100 + puruimeja VC100 kaks ühe hinnaga!

Hind: 988,00 €
849,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Juhtmeta tolmuimeja Kobold VB100 igapäevaseks kiireks puhastamiseks – alati käepärast ja töövalmis ning juhtmeta käsiimeja täiendavad üksteist suurepäraselt. 

VASTUPIDAV AKU Ideaalselt sobiv ka pikemat aega kestvaks puhastamiseks: kvaliteetne Kobold VB100 liitiumioonaku peab korraga vastu kuni 80 minutit (imemisvõimsuse tase madalaim ja elektriharjad EBB100 välja lülitatud). Lisaaku võimaldab tööd jätkata samal ajal tühjenenud akut laadides. Laadimispausid ei ole enam vajalikud.

KIIRE LAADIMINE Pärast kolmetunnist laadimist töötab Kobold VB100 taas täisvõimsusega.

SILMAPAISTEV PUHTUS Kobold VB100 kahe mootoriga tehnoloogia võimaldab nii vaibad kui ka põrandad korralikult puhtaks teha. Kolm imemisvõimsust tagavad optimaalse lahenduse igaks olukorraks.

MÕELDUD IGASUGUSELE PINNALE Sobib nii vaibale kui ka põrandale: tänu võimsale elektriharjale EBB100 puhastab Kobold VB100 tõhusalt ja ilma suurema vaevata peaaegu igasuguse pinna.

PUHTUS IGAS NURGAS Praktiline ja mitmekülgne: kaks-ühes-otsak puhastab õrnalt nii põrandad kui ka raskesti ligipääsetavad kohad.

TÜV-NORD SERTIFIKAADIGA TOLMUKOTT Tänu kvaliteetsele filterkotile FP100 ei satu Kobold VB100-st keskkonda tolmu ega allergeene ning puhastatava ruumi õhk on hügieeniliselt puhas.

SOBIB ALLERGIKUTELE Kobold VB100 LED-näidiku vahendusel saate teavet filtri seisundi, aku laetuse ja kasutatava töörežiimi kohta. Filterkoti vahetamine on lihtne ja ohutu – kotti kogutud tolm sealt välja ei pääse.

MUGAV KASUTADA Juhtmeta ja kerge: tänu kompaktsusele ja kergusele on juhtmeta tolmuimejat Kobold VB100 lihtne käsitseda ning see sobib kenasti igapäevaste koristustööde tegemiseks.

TÄIDAB KÕIK PUHASTUSNÕUDED Elektriharja Kobold EBB100 on võimalik põhja alt reguleerida – olenevalt soovist ja vajadusest. Saate valida kahe seadistuse vahel, millest üks sobib tavaliseks igapäevaseks tolmuimemiseks ning teine suuremat intensiivsust nõudvaks puhastamiseks, nt peene tolmu eemaldamiseks.

Vaata ka Vorwerk-Kobold kodulehte

Lae alla kasutusjuhend

Hõrendus 88 hPa
Imemisvõimsus soft 30 W, med 80 W, max 230 W
Õhu hulk 21 l/s
Mõõdud PXL VB100: 100 cm × 11 cm × 11 cm; EBB100: 25 cm x 31 cm x 7 cm
Kaal 3,3 kg
Aku Li-ion
Tööaeg ühe laadimisega max 80 minutit, tavapärane 30 minutit, min 11 minutit (sõltuvalt harja kiirusest ning imuvõimsusest)
Harjavabad mootorid +
Komplektis

VB100 tolmuimeja, EBB100 elektrihari, 5 tolmukotti, eemaldatav aku, laadija, mööbliotsik