Akumuruniiduk EGO LM2122E-SP aku ja laadijaga iseliikuv

Hind:
999,00 €
Kogus: - +
   - või -   

BENSIINIMOOTORI VÕIMSUS ILMA BENSIINITA

Maailm on muutumas. Fossiilkütused vahetatakse välja puhtama, rohelisema energia vastu. EGO Power+ pakub bensiinimootorile võrdelist võimsust, ilma sellega kaasneva müra, sekelduste ja mürgiste heitgaasideta. EGO Arc 56V liitiumaku tehnoloogia pakub uut jõudlustaset, andes teile usaldusväärse vajamineva võimsuse, et saaksite töötada, kuni töö tehtud saab. Mugav kasutada, muljetavaldava tööaja ning kiire laadimisajaga, pakub see ülimat kasutusmugavust. Te ei pea enam bensiinijaama kütuse järele minema ega muretsema kergsüttivate vedelike ladustamise pärast."

EGO ARC LIITIUMAKU PAKUB TÖÖSTUSHARU SUURIMAT ENERGIAMAHTUVUST.

EGO unikaalne patenteeritud Arc liitiumaku on ehitatud nagu ei ükski teine aku. Seetõttu toimib ta ka nagu ei ükski teine aku. Disainitud algusest peale nii, et see oleks võrdne bensiinimootori poolt pakutava võimsusega, on EGO Power+ 56V Arc liitiumakul uuenduslik disain aku jahutamise maksimeerimiseks. Erinevalt tavapärastest tellisekujulistest akudest, kus akuelemendid on kokku pakitud, kuumenevad üle ja lülituvad välja, hajutab EGO unikaalne Arc disain kuumust tõhusamalt. Keep Cool™ jahutustehnoloogia Mitte ainult uuenduslik Arc disain ei aita ülekuumenemist ära hoida. Kõik akuelemendid on ümbritsetud unikaalse Keep Cool™ materjaliga, mis neelab soojusenergiat ja hoiab elemente kauem nende optimaalsel temperatuuril. Intelligentne võimsus EGO Power+ Arc 56V liitiumaku kasutab intelligentset energiahaldust, et iga akuelementi pidevalt jälgida ja optimeerida, et saaksite alati parima võimsuse, jõudluse ja tööaja. Väliselt paigaldatav aku Erinevalt teistest tootjatest, paigaldatakse meie akud jahutamise tagamiseks tööriistadest väljapoole, mitte nende sisse. Tolmu ja niiskuse eest kaitseb neid vaikkate ning lööke ja vibratsiooni neelav korpus. Kiire laadimine See aku pole mitte ainult tööstusharu suurima energiamahtuvusega kaasaskantav aku. See tähendab ka seda, et kui tuleb aeg akut laadida, on EGO Power+ Arc Lithium 56V liitiumaku kõige kiiremini laetav aku. Tõeline paindlikkus Üks ja sama Arc liitiumaku sobib kasutamiseks kõikide EGO Power+ tootesarja tööriistadega. Klõpsake aku külge ja olete töötamiseks valmis.

MEELERAHU

Kõikidel EGO Power+ toodetel on kodukasutajatele 5-aastane garantii tööriistade ja 3-aastane garantii akude puhul. Profikasutajatele kehtib garantii 12 kuud.

LEEBEM TEIE KÄTELE, KÕRVADELE, RAHAKOTILE JA KESKKONNALE.

EGO Power+ süsteem pakub bensiinimootoriga võrdelist võimsust, ilma selle negatiivsete külgedeta. See on lihtsam, puhtam, vaiksem ja väiksema vibratsiooni tõttu on seda mugavam kasutada. Väiksemad käitus- ja hoolduskulud tähendavad üleminekul EGO Power+ süsteemile pikaajalist säästmist. Lisaks, kuna kasutamisel ei teki heitgaase, saate anda oma panuse keskkonnamõjude vähendamisele.

VÄHEM VIBRATSIOONI, VÄHEM MÜRA, KASUTAJASÕBRALIKUM

Isikuid, kes kasutavad regulaarselt käeshoitavaid masinaid, ohustab käe-käsivarre vibratsiooni (HAV) sündroom. Tuntud ka ‘Vibratsiooni valgesõrmsuse’ nime all, põhjustab see veresoonte, närvide ja liigeste valulikke ja vigastavaid häireid. Ent HAV-sündroom on ennetatav. Üheks selle vältimise viisiks on valida tööriistad, mis vibreerivad vähem kui traditsioonilised bensiinil töötavad tööriistad - nagu näiteks EGO Power+ tootesarja tööriistad. Disainitud just sellisel moel, et saaksite töötada mugavalt terve päeva Sujuvalt töötava elektrimootoriga ja vähem liikuvate osadega on EGO Power+ muruniidukid, hekilõikurid, jõhvtrimmerid, võsalõikurid, kettsaed ja multitööriistad mõeldud töötamiseks madala vibratsioonitasemega, sageli alla määratud 2,5m/s2 kokkupuute rakendusväärtust (EAV) ja tugevasti allapool kokkupuute piirväärtust (ELV). Samuti on nad palju vaiksemad EGO Power+ tootesari on palju vaiksem kui bensiinimootoril töötavad alternatiivsed tööriistad, mis vähendab võimalike kahjustuste ohtu, eriti pikaajalise kasutamise korral.

Iseliikuv +
Kogumiskoti maht 70 L
Korpuse materjal Poly
Niidurežiim Koguja/Multš
Müratase LpA 84 dB(A)
Niidulaius 52 cm
Niidukõrgus 28/38/52/64/80/94mm
Kaal 28 kg
Aku 7,5 Ah 56V
Tööaeg ühe laadimisega kuni 50 min
Harjavabad mootorid +
Komplektis

7,5 Ah aku, kiirlaadija, 2 turvavõtit, kasutusjuhend

" height="512" width="910">
Kokku sobivad tooted