Aknapesur VG100

Hind:
249,00 €
Kogus: - +
   - või -   

KOLM-ÜHES-TÖÖVÕTE 
Aknapesur Vorwerk Kobold VG100 on loodud aega säästma. Ühe töövõttena niisutatakse, puhastatakse ja kuivatatakse klaaspind. 

KAKS KORDA KIIREMINI 
Mugava aknapesuriga Kobold VG100 saavad aknad puhtaks ja triipudevabaks poole kiiremini kui traditsioonilisel viisil pestes. 

VÄGA TÕHUS
Aknapesuriga VG100 võimaldab vett säästa: 20 m² pinna pesemiseks kulub ainult 80 ml vett ja 5 ml klaasipesukonsentraati GC100! Saab ka lihtsalt veega ilma kemikaale lisamata klaase pesta! 

LIHTNE TÄITA
Innovatiivne aknapesurit Kobold VG100 saab täita veega. Üks täitekord võimaldab pesta ca 20 m² klaaspinda. Konteineril on 2 eraldi kambrit - üks puhtale veele ja teine mustale veele.   

ASETA LIHTSALT VEEKONTEINER OMA PESASSE
Kui veekonteiner on oma kohale asetatud, siis oota 15 sekundit ja võibki alustada! Vajuta nuppu ning võimas 30 W mootor käivitub. Täislaetud akuga aknapesur töötab ca 30 minutit, mis annab piisavalt aega akende pesemiseks. 

MIKROFIIBRIST MOPP 
Innovatiivsest mikrofiiberkiust mopp teeb omakorda aknapesu lihtsamaks. Sa ei pea seda pesemise ajal vahetama, sest mopp imeb enda sisse piisavalt niiskust ja mustust, ilma et see pesutulemust mõjutaks. Aknapesemise moppi võib pärast pesumasinas pesta.  

IDEAALNE TULEMUS
Liigutades aeglaselt ja kergelt vajutades aknapesurit VG100 akna pinnal ülevalt alla eemaldab mikrofiibrist mopp klaasilt mustuse ja samal ajal imeb sisse üleliigse vee. Nii lihtne ja geniaalne! 

LIHTSAM KUI KUNAGI VAREM
Tänu kompaktsele disainile on aknapesurit lihtne kasutada. Seda saab kasutada ka ühe käega. Akna pesemine on lihtsam kui kunagi varem! Lisaks saab soovi korral juurde soetada ka teleskoop-varre, mis võimaldab mugavalt ka kõrgeid pindu pesta.

Vorwerk on 130 aasta vanuste traditsioonidega ettevõte. Saksa ettevõttele omaselt on tagatud kvaliteetne tehniline tugi ning järelhooldus.

Vorwerk aknapesuri VG100 kasutusjuhend
Tootja kodulehtMootor 30 w
Müratase 74 dbA
Kõrgus 110 mm
Mõõdud PXL 190 X 140 mm
Kaal 995 g
Aku Li-ion
Tööaeg ühe laadimisega 30 min
Harjavabad mootorid +
Komplektis

VG100 aknapesur, laadija, niisutamisalus, pesuaine GC100 200 ml.